Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Crystal Nirvana Lagoon Villas

crystal-nirvana-lagoon-villas-suites-spa-12227.jpg
Antalya/Kemer
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Crystal Nirvana Lagoon Villas, Kemer mevkiindedir.


Oda Özellikleri

Tesis de toplam 524 oda mevcuttur. 199 adet standart odası vardır. Odalarda (33m2)kablosuz internet bağlantısı 1 adet LCD tv,kettle ve çay&kahve seti 1 yatak odası 1  banyo bulunmaktadır. balkon veya teraslı odalarımız bahçe ve havuz manzaralıdır. Maksimum kapatise 3 pax  alır.

 Superior rooms
Genel alanı 33  m2 olan bu odalar % 90 deniz manzaralıdır.1 yatak odası 1 banyo ve 1LCD tv bulunmaktadır. Teraslı odalarımız bahçe deniz ve havuz manzaralıdır.maksimum 2+1 pax  alır.

Family rooms
Genel alanı 51 m2 olan bu odalarımız 2 yatak odası 1 banyo 2 LCD tv bulunmaktadır. Odalarımız bahçe deniz ve havuz manzaralıdır. Maksimum 4 pax  alır.

Lagoon deluxe suites
56 m2 olan lagoon deluxe suitlerde teraslı 1yatak odası teraslı 1 oturma odası tüm suitlerde mutfak köşesi 1 banyo 2 LCD tv bulunmaktadır. Çift teraslı odalarımız bahçe deniz ve havuz manzaralıdır. Maksimum 3 pax alır.

Lagoon family suites
65 m2 olan lagoon family suit odalar teraslı 2 yatak odası 2 banyo 2LCD tv bulunmaktadır. Havuz ve bahçe manzarasına sahiptir.maksimum 4 pax alır.

Garden &Lagon villas
42 m2 olan garden&lagoon villa odalarda  18 yaş üstü misafirlerimizin konaklaması mümkündür.çocuk konaklaması mümkün değildir.1 adet yatak odası 1 banyo 2 sofa 1 LCD tv televizyon bulunmaktadır.villalar teraslı olup bahçe ve havuz manzarasına sahiptir.maksimum 3 pax alır.

Lagoon Beach Front Villas
42m2 olan yalnızca 18 yaş ve üstü misafirlerimizin konaklaması için mümkündür.çocuk konaklaması mümkün degildir.Lagoon Beach Front  Villamızda 1 yatak odası 1 banyo 1 sofa 1 LCD tv bulunmaktadır.çift teraslı olan bu villamız sahil tarafında direkt deniz havuz manzarasına sahiptir.maksimum 3 pax alır.

Lagoon Deluxe Family Suites
90m2 olan lagoon deluxe family suitlerde ; teraslı 2 yatak odası teraslı 1 oturma odası 2 banyo 2 LCD tv bulunmaktadır.teraslı odalarımız havuz ve bahçe manzarasına sahiptir.maksimum 5+1 pax alır.

Lagoon Luxury Villas
86m2 olan lagoon luxury villamızda 2 yatak odası 2 banyo 1 oturma odası 1 oturma grubu 2 LCD tv bulunmaktadır. Geniş teraslı villamız havuz ve bahçe manzarasına sahiptir.maksimum 4 kişi alır.

Deluxe Beachfront Suıtes
86m2 olan deluxe beachfront suitlerde 1yatak odası 1 oturma odası 1 banyo geniş teras 2 LCD tv bulunmaktadır. Havuz manzaralıdır.maksimum 3+1 alır.

Villa Nirvana
400m2 olan ve direkt sahilde bulunan dublex nirvana ‘da alt katta 2 yatak odası ,giyinme odası,1 oturma odası ,1 yemek salonu,mutfak köşesi,2 banyo mevcuttur.üst katta 2 yatak odası ,2 banyo,2 teras bulunmaktadır.6 LCD tv bulunmaktadır.Villa Nirvana da özel butler hizmeti verilmektedir.villa direkt deniz ve havuz manzaralıdır.villada ayrıca kendine özel havuz bulunmaktadır.buhar odası hamam ve sauna mevcuttur.maksimum 5+1 alır.

Royal Dublex Beach Front Villas
Çam ormanın içerisinde ve direkt  sahilde  bulunan royal dublex beach front villalarda ;üst katta 2 yatak odası ,2 banyo,2 teras,alt katta 1 oturma odası,1 yemek salonu,mutfak köşesi,1 tek kişilik yatak odası,1 banyo,2 teras,4LCD tv bulunmaktadır.özel butler hizmeti verilmektedir.villa direkt sahilde olup deniz ve havuz manzaralıdır.maksimum 5+ 1 alır.

Grand Deluxe Beachfront Suıtes
129 m2 grand deluxe beachfront suitlerimizde 2 yatak odası giyinme odası 1 oturma odası 1 yemek salonu mutfak köşesi 2 banyo 3 LCD tv çok geniş 2 teras bulunmaktadır. Bu suıt odalarımız kendine özel havuzludur.Özel butler hizmeti verilmektedir.Suıtlerimiz sahilde olup direkt deniz ve havuz manzaralıdır.


Yiyecek & İçecekler

ULTIMATE HERŞEY DAHİL 2014 YAZ
Sabah kahvaltısı                      07.00-10.00  açık büfe
Geç kahvaltı                             10.00-11.00 maın restaurant
Paket dondurma servisi         10.00-18.00 pool bar
Pasta&kek&kukı                      10.00-22.00 pastane
Dondurma çeşitleri                 10.00-22.00 pastane
Gözleme&pide&mantı&börek11.30-16.30 aquapark snack bar
Öğle yemeği(çocuk büfesi)     12.00-14.00 mini club
Snack servisi/fast food           12.00-16.30  aquapark snack bar
Öğle yemeği                             12.30-14.30 açık büfe
Akşam yemeği                         18.30-21.30 açık büfe
Meksika mutfağı                     19.00-22.00  ücretli
Deniz ürünleri mutfağı           19.00-22.00 ücretli
Akdeniz mutfağı                      19.00-22.00 ücretli
Rus mutfağı                             19.00-22.00 ücretli
Steak house                             19.00-22.00 ücretli
Türk mutfağı                            19.00-22.00 ücretli
Uzakdoğu mutfağı                   19.00-22.00 ücretli
Sadece TOP VIP CONCEPT ve VIP 1 CONCEPT misafirlerimize özel;
08.30-11.00 kahvaltı, A’la carte _Steak house (rezervasyonlu)
24 saat A’la carte servis            _exclusive restaurant

  • TOP VIP CONCEPT ve VIP 1 CONCEPT misafirlerimize özel 24 saat A’la carte servis veren   “exclusive restaurant ve barımız” mevcuttur, ayrıca misafirlerimizin diğer A’la carte restaurantlarımızda da rezervasyon önceliği olup ücretsizdir.
  • VIP 2 CONCEPT misafirlerimize A’la carte restaurantlarımızda müsaitliğe göre rezervasyon önceliği mevcut olup dilediği A’la carte restaurantımızda haftada sadece 1 defa ücretsiz faydalanabilmektedirler.
  • STANDART CONCEPT misafirlerimize tüm A’la carte restaurantlarımız ücretlidir.
Ayrıca misafirlerimiz için beach kiosk, lagoon bar ,lagoon villa bar, lagoon beachfront bar ,port bar, nectar bar, aqua bar, patisserie bar ,beach club ,pool&snack bar,cafe turka ,roof bar, disco bar, lobyy bar ,exclusive bar misafirlerimizin hizmetindedir.
24 saaat looby bar     (yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler)
24 saat exclusive bar (yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler)


Tesis Özellikleri

Tesis de toplam 524 adet oda vardır. Ayrıca Tesiste Açık, Kapalı Yüzme Havuzları, Açık Ve Kapalı Restaurantlar, A la Carte Restaurantlar, Disko, Oyun salonu, Canlı müzik (haftanın belirli günlerinde), Sauna, Türk Hamamı, Masaj, Fitness Center, Buhar odası, Jakuzi, Spa ve Güzellik merkezi, Kuaför, Çamaşırhane hizmeti, Internet Cafe, Doktor, Alışveriş Merkezi, Gün boyu animasyon aktiviteleri, Mini Club, Çocuk Animasyonu, Çocuk büfesi, çocuk havuzları,kaydıraklı çocuk havuzu, Basketbol, Satranç, Masa tenisi, Bowling, Bilardo, Tenis kortu, Su sporları mevcuttur.


Aktiviteler

Gün boyu animasyon aktiviteleri , akşam gösterileri,canlı müzik(haftanın belirli günlerinde)vardır.bowling,bilardo,tenis kortu,masa tenisi,oyun makineleri,basketbol,plaj voleybolu,aerobik,fitnes salonu.ayrıca su sporlarıyla ( Banana, Kano, Sörf,  Jet ski, Parasailing ,ringo) hizmetinizdedir.

Denize sıfır olarak kurulmuş olan tesis 900 m uzunluğunda kum- çakıl plajı ve biri vıp olmak üzere 3 adet iskelesi bulunmaktadır.ana havuz (660m2-30m2)-lagoon deluxe suıtes 1 havuz (980m2)-lagoon deluxe famıly suıtes 2 havuz (780m2)-lagoon beach front villas havuzu (317 m2-32 m2)-garden lagoon villas 2 havuz (165m2-14m2)-garden lagoon villa 1havuz(166m2-5m2)lagoon luxury villas 1 havuz (238m2-14m2)-lagoon luxury villas 2 havuz (60m2-10m2)-kapalı havuz (anabina)(116m2-9m2)-aqupark havuzu 1(164m2)-aquapark havuzu 2(174m2)-mini club çocuk havuzu (200m2)-villa nirvana özel jakuzili havuz(50m2-9m2) olmak üzere 14 adet havuzu vardır.

Çocuklar için (4-12 yaş) özel konseptli “crispy kids club” çocuk büfesi, çocuk havuzları,kaydıraklı çocuk havuzu ve oyun alanları bulunmaktadır.


Ücretli Hizmetler

Telefon&fax, bowling, bilardo, oyun makineleri, eğlence merkezi, internet köşesi, tenis topları, tenis raketi, kort ışıklandırması, tenis dersi, motorlu motorsuz su sporları, sağlık ve güzellik merkezi, masaj, kese, kuaför, alış veriş merkezi, doktor, çamaşır hizmetleri, araç kiralama, kuru temizleme, çocuk bakıcısı, premium wifi, sahilde pavillon ücretli hizmetler arsındadır.


Ücretsiz Hizmetler

Türk hamamı, sauna & jet duş, buhar odası, açık otopark, kasa, havuzda ve plajda sezlong, minder, gölgelik, plaj havlusu, wifi ( sınırsız hız limiti), 3 adet tenis kortu, fitnes salonu, boccia, dart, aerobik, plaj voleybolu, basketbol, masa tenisi, buhar banyosu, Türk hamamı, sauna ücretsiz hizmetler arasındadır.


Hatırlatmalar

• Giriş Saati : 14.00
• Çıkış Saati : 12.00
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.


Dolu Erken Rezervasyon Müsait Boş

Standart Oda

Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Mart 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nisan 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mayıs 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Haziran 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ağustos 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Eylül 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ekim 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Superior Oda

Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Mart 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nisan 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mayıs 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Haziran 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ağustos 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Eylül 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ekim 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Aile Odası

Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Mart 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nisan 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mayıs 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Haziran 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ağustos 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Eylül 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ekim 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Garden&Lagoon Villas

Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Mart 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nisan 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mayıs 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Haziran 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ağustos 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Eylül 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ekim 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Lagoon Deluxe Suites

Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Mart 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nisan 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mayıs 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Haziran 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Temmuz 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Ağustos 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Eylül 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ekim 2015 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu