Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Saphir Resort & Spa

saphir-resort-spa-0441.jpg
Alanya/Okurcalar
TALEP GÖNDERMevkii & Konum

Alanya Okurcalar mevkiindeki Saphir Resort & Spa, denize sıfır konumdadır.


Havaalanına olan uzaklık

Alanya Okurcalardaki Saphir Resort & Spa, havaalanına 90 km. mesafededir.


Şehir Merkezine Uzaklık

Alanya Okurcalardaki Saphir Resort & Spa, Şehir merkezine 27 km. mesafededir.


Otel Kapasitesi

Alanya Okurcalarda yer alan Saphir Resort & Spa, 333 odalıdır.


Oda Özellikleri

Alanya Okurcalarda bulunan Saphir Resort & Spa`nın odalarında, Saç Kurutma Makinası, Tv, Balkon, Kasa, Telefon (Ücretli), Minibar mevcuttur.


Yiyecek & İçecekler

Alanya Okurcalarda bulunmakta olan Saphir Resort & Spa, Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Konseptimiz 10:00 - 00:00 saatleri arasında geçerli olup tüm yerli alkollü ve alkolsüz içkiler ücretsizdir.

Kahvaltı 07:30 - 10:00 saatleri arasında, Geç Kahvaltı 10:00 - 11:00 saatleri arasında, Öğle Yemeği 12:30 - 14:00 saatleri arasında, Akşam Yemeği 19:00 - 21:00 saatleri arasında, Gece Yemeği 23:00 - 00:00 saatleri arasında sunulmaktadır.

Snack Servisi 12:00 - 17:00 saatleri arasında, Çay Saati 17:00 - 18:00 saatleri arasında sunulur.


Tesis Özellikleri

Alanya Okurcalarda konumlanmış Saphir Resort & Spa`da, Çamaşırhane (Ücretli), Uyandırma Servisi, Market (Ücretli), Doktor (Ücretli), Berber (Ücretli), Oda Servisi (Ücretli) mevcuttur.


Aktiviteler

Alanya Okurcalar konumundaki Saphir Resort & Spa`da, 1 adet açık havuz, 1 adet kapalı havuz, 1 adet çocuk havuzu vardır.


Ücretli Hizmetler

Alanya Okurcalarda yer alan Saphir Resort & Spa`nın ücretli hizmetleri arasında, Dalış Okulu, Kano, Su Kayağı, Banana, Paraşüt, Masaj, Bebek Bakıcısı bulunmaktadır.


Ücretsiz Hizmetler

Alanya Okurcalarda yer alan Saphir Resort & Spa`nın ücretsiz hizmetleri arasında, Tenis, Basketbol, Bilardo, Voleybol, Dart, Masa Tenisi, Fitness Beach, Voleybol, Aqua Park, Kum Plaj, Platform, Şezlong, Minder, Sauna, Türk Hamamı, Kids Club bulunmaktadır.


Hatırlatmalar

Alanya Okurcalardaki Saphir Resort & Spa`ya giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00`dır. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir.


Full Early Booking Available Boş
Time MoTuWeThFrSaSu MoTuWeThFrSaSu MoTuWeThFrSaSu MoTuWeThFrSaSu MoTuWeThFrSaSu MoTu
Time MoTuWeThFrSaSu MoTuWeThFrSaSu MoTuWeThFrSaSu MoTuWeThFrSaSu MoTuWeThFrSaSu MoTu


BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu