Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Gümüldür Resort Hotel

İzmir/Gümüldür
BİZ SİZİ ARAYALIMMevkii & Konum

Fevzi Çakmak Mahallesi Sahil Caddesi No:22 Gümüldür – Menderes – iZMiR


Havaalanına olan uzaklık

Adnan Menderes Havaalanı`na 30 km uzaklıktadır.


Şehir Merkezine Uzaklık

Tesis, şehir merkezine 1 km, ve İzmir`e 40 km mesafede yer almaktadır.


Otel Kapasitesi

22.000 m² alana kurulu tesis, üç ana binadan oluşmaktadır.


Oda Özellikleri

Banyo, wc, kasa, minibar, telefon, klima ve saç kurutma makinası tüm odalarda bulunmaktadır.


Yiyecek & İçecekler

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsizdir. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-23.00 arası ücretsizdir. 07.00-10.00 Kahvaltı 10.00-23.00 Pool Bar 12.30-14.00 Öğle Yemeği 14.00-15.00 Dondurma Servisi 15.00-16.30 Snack Servisi 17.00-18.00 Cafe Break 19.00-23.00 Lobby Bar 19.30-21.30 Akşam Yemeği


Tesis Özellikleri

Denize sıfır konumdaki tesisin kumsal plajı bulunmaktadır. Toplantı Salonu,Kuaför,Doktor,Soft Animasyon,Oyun Salonu,Açık Havuz,Hamam,Sauna,Plaj Voleybolu,Fitness Center,Basketbol,Otopark,Açık Restoran,Çocuk Açık Havuzu,Çocuk Havuzu bulunmaktadır.


Aktiviteler

Genelde tesiste akşam programları bulunmamaktadır. Fakat otelin belirlediği bazı akşamlar, animasyonlar yapılmaktadır.


Hatırlatmalar

Evcil hayvan kabul edilmemektedir.


Dolu Erken Rezervasyon Müsait Boş
Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa
Tarih PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSaÇşPeCuCtPz PtSa


Biz sizi arayalım
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu


Bonus Kart Kampanya Detayları
 
* 2 - 12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Maksimum taksit sayısı 12 olup, 2 - 8 taksitte +4,9 taksite +3, 10 taksite +2, 11 taksite +1 taksit eklenecektir.
* Kampanya 1 Mayıs – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
* Kampanya 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
* Kampanyaya Bonus, Money Visa , Bonus Business Card,American Express,,Miles&Smiles kredi kartı, Denizbank,TEB, ING, Eurobank Tekfen Bonus, Şekerbank Bonus * * Cardlar ,Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB) Happy Card ve Ticari Kartlar dahildir.
* Flexi'nin kampanyadan yararlanabilmesi için 3340'a "EVET TURSAB" keyword ve kartın son 6 hanesi ile sms atılması gerekmektedir.
* Kampanya sadece taksitli işlemlerde geçerlidir. Tek ödeme ve ekspres limit işlemlerinde geçerli değildir.
* Sanal POS ve mail orderlar kampanyaya dahildir.
 
World Card Kampanya Detayları

* World Üye İşyeri olan seyahat acenteleri ve otellerden yapılan 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +4 taksit ve 4 ay taksit erteleme!
* Kampanya 30 Haziran 2013 tarihine kadar geçerlidir.Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.
 
Maximum Kart Kampanya Detayları
 
* Tatil Rezervasyonunuzu Maximum Kart'ınızla şimdi yaptırın, taksitlerini 4 ay sonra ödemeye başlayın!
* 30 Haziran 2013 tarihine kadar kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı seyahat acentelerinden yapılacak 300 TL ve üzeri 6 ve 12 taksitli alışverişlerde geçerlidir.
* Maximum Fırsat kapsamında yapılan işlemler, Peşin İşlemler, Şirket Kredi Kartı, Vadematik ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Maximiles sahipleri de kampanyadan yararlanabilir. Ziraat Maximum Kartlar da kampanyaya dahildir.
 
Axess Kart Kampanya Detayları
 
Turizm'de +3 taksit ve 3 ay erteleme imkanı
 
* 01 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Axess üye işyerlerlerinden yapacağınız vade farksız taksitli harcamalarınızda 3 ay erteleme ve +3 taksit imkanı!
  Kampanya detayları:
* +3 taksit imkanı, vade farksız taksitli satışlarda geçerlidir.
* 3 ay erteleme imkanı,vade farksız taksitli işlemlerde geçerlidir.
* Kampanya, kampanyaya katılan Axess üye işyeri seyahat acentelerine ait Axess Pos cihazlarından yapılacak tur paketi ve konaklama satışlarında geçerlidir.
* Münferit uçak bileti satışları kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Axess, Wings, Fish Axess exi26 ve Carrefour Axess kartları dahildir.
* Free için Erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL ve Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 
Paraf Card Kampanya Detayları
 
* Paraf ile Turizm sektöründe 250 TL ve üzeri taksitli işlemlerinizde +4 Taksit!
* Kampanya 1-30 Haziran 2013 tarihleri arasında kampanyaya dahil Turizm firmalarında Paraf POS ‘larından yapılacak 250 TL ve üzeri taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
* Kampanya koşullarını sağlayan işlemlere artı +4 taksit ile ödeme seçeneği sunulacaktır.
* Kampanyadan yararlanabilmek için seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeniz gerekmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için işlemlerin Paraf POS’ lardan gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
* Yararlanacağınız kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma veya değişiklik yapılmayacaktır.
* Kampanya dahilindeki sanal pos işlemleri otomatik olarak artı +4 taksit eklenmiş olarak gerçekleşecektir.
* Kampanyada artı taksit eklenmiş maksimum taksit sayısı 12 taksit’dir
* Kampanyaya ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

Gümüldür Resort Hotel