Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

I SALONI MİLANO MOBİLYA FUARI 2016

i-saloni-milano-mobilya-fuari-2016-49371.jpg
İtalya/Milano
TALEP GÖNDER

I SALONI MİLANO MOBİLYA FUARI 2016
ULUSLARARASI MOBİLYA ve TASARIM FUARI
KOSGEB DESTEKLİ
11 – 16 NİSAN 2016 (5 gece – 6 gündüz)1. Gün   İSTANBUL - İTALYA  11 Nisan Pazartesi 2016
 
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 11:25’de Bergamo’ya uçuş.  Yerel saat ile 13:25’de varış ve panoramik Milano şehir turu. Turumuzda şehrin tarihi eserlerinden birisi olan Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco’ görülecek ve 19 YY endüstri devrimine damgasını vurmuş olan ‘Galleria’ ziyaret edilecektir. Galleria; Avrupa’nın ilk kapalı alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Ünlü Fransız mühendis Gustave Eiffel, Paris’teki Eiffel Kulesinin yapımını buradan esinlenmiştir. Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, üzerindeki 2000’i aşkın heykelcikten oluşan dış cephesi ile dünyanın en büyük dördüncü kilisesidir. Modanın merkezi olarak bilinen ‘via monte napoleone’ ve ‘via la spiga’ caddelerinde vitrinlerin zenginliğini görebilirsiniz. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme. 
    
2. Gün   İTALYA / FUAR ZİYARETİ 12 Nisan Salı 2016

 
Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, fuar alanına transfer fuar ziyareti sonu otelimize dönüş serbest zaman geceleme otelimizde.
 

3.  Gün İTALYA / FUAR ZİYARETİ  13 Nisan Çarşamba 2016
 
Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, fuar alanına transfer fuar ziyareti sonu otelimize dönüş serbest zaman geceleme otelimizde.
 

4.   Gün İTALYA / FUAR ZİYARETİ  14 Nisan Perşembe 2016
 
Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, ikili ticari görüşmeler için Ticaret odası ziyareti , ziyareti sonu otelimize dönüş serbest zaman geceleme otelimizde.


5.  Gün  İTALYA / VERONA GARDA GÖLÜ TURU 15 Nisan Cuma 2016
 
Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından, bizi bekleyen aracımız ile Shakespeare tarafından 15. Yüzyıl’da kaleme alınan iki genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri olan Verona’daki gezide Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği M.S 30’da tamamlanmış olan arena , Erbe ve Signori meydanları görülecek. Ardından özel otobüsümüz ile İtalya’nın en büyük gölü olan Garda Gölü ve Sirmione Kasabası gezilecek. Tur sonu otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz tura katılım sağlamayabilir. Serbest zaman veya fuara katılabilirler.
 
  6.  Gün  İTALYA- İSTANBUL  16 Nisan Cumartesi 2016
 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Saat 11:00 Otelde buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının tarifeli seferi ile saat 14:05 ‘de  İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17:45’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 Pegasus Havayolları ile , 

Gidiş :    Sabiha Gökçen / İstanbul  – Milan Bergamo   11 Nisan 2016 11:25 – 13:25

Dönüş :  Milan Bergamo   – Sabiha Gökçen / İstanbul  16 Nisan 2016 14:05 – 17:45 

OTEL DBL odada kişi başı Tek kişilik oda FARKI
HOLIDAY INN MILAN NORD ZARA 4* 1499 € 599 €
 
PAKET FİYATLARIMIZA DAHİL HİZMETLER

·        Pegasus  Istanbul – Milano /Milano – İstanbul uçuşları 
·        Havaalanı Vergileri
·        Holiday Inn Milan Nord Zara 4* Otelde 5 gece kahvaltı dahil konaklama
·        Havaalanı – Hotel – Havaalanı Transferleri 
·        Otel – Fuar Alanı – Otel transferleri  - 3 gün
·        Otel – Ticaret odası – Otel transferi  - 1 gün
·        Panaromik Milan Şehir Turu
·        Şehir Turizm Vergileri
·        3 gün Fuar giriş kartı
·        Verona – Garda Turu
·        Alsero Tur  Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri
 
PAKET FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·        Yurtdışı çıkış harcı : 15 TL
·        İtalya Vizesi ( acentamızdan temin edebilirsiniz ) 125 €
·        Öğlen ve akşam yemekleri
·        Kişisel Harcamalar
·        Extra Turlar
·        Yurtdışı seyahat sigortası

NOTLAR
 
·        Havayolu tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve oluşabilecek rötarlardan Alsero Tur  sorumlu değildir.
·        Alsero Tur  gerekli gördüğü durumlarda tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
·        Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi yada turlar yapılamaması durumunda Alsero Tur sorumlu tutulamaz.
·        Alsero Tur yolcu ile Konsolosluk arasında aracı konumunda olup, konsolosluğun yolcuya vize vermemesi  durumunda Alsero Tur  sorumlu tutulamaz.
·        Şahsi vize başvurularında Alsero Tur’un her hangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.Yolcu bu bilgiyi kabul ederek başvuru yapmak durumundadır.
 

ALSERO TUR HESAP BİLGİLERİ  
GARANTİ BANKASI - KUŞADASI ŞUBESİ (307) HALKBANKASI - BALGAT ŞUBESİ (0404)  
EUR HESAP NO 9007408 TL HESAP NO 10261124  
IBAN TR74 0006 2000 3070 0009 0074 08 IBAN TR35 0001 2009 4040 0010 2611 24  
ÖDEME ŞEKLİ: Ödemeler proformadan belirtilen döviz cinsinden yapılacaktır. TL cinsinden yapılacak ödemelerde, ödeme günündeki MERKEZ BANKASI EFEKTİF SATIŞ KURU kullanılacaktır.  
 


BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu