Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Çeşme

Çeşme, Çeşme OtelleriÇeşme Hakkında

Çeşme, yerli ve yabancı turistlerin oldukça fazla ilgi gösterdiği tatil yörelerimizden biridir. Geçmiş yıllara oranla, Çeşme o kadar büyük bir değişim geçirmiştir ki, Ilıca otelleri , Alaçatı Çeşme otelleri gibi, her beldesi, ekonomik çeşme  tatil, ve lüks çeşme tatil seçenekleri arasında, ayrı ayrı isim yapmayı başarmıştır. Hemen her cebe hitap eden otel, motel, pansiyon tarzı konaklama mekânlarının yanı sıra, ünlü otellere de ev sahipliği yapan Çeşme, özellikle Ege Bölgesi açısından, en çok tercih edilen tatil yöresidir.


Hafta sonları İzmirlilerin uğrak yeri olan Çeşme butik oteller  ile altın kumlu plajları, berrak denizi ve temiz havasıyla çekiciliğini sürdürmektedir. Gece kulüpleri ile de İstanbul ve İzmir gibi şehirlerimizin gece hayatını aratmayan Çeşme, havuz ve midnight partileriyle göz doldurmaktadır. Gündüzleri katılabileceğiniz tekne turları, paraşüt, su kayağı, kano, jet ski, banana, su bisikleti ve su kayağı gibi birçok alternatifle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Çeşme Altınkum plajı muhteşem güzel olup merkeze 10 dakikadır. Pırlanta Plajı dünyanın en iyi Kite Sörf  yapılan yerlerinden biridir.
Son yıllarda kendi başına bir marka olmayı başaran Çeşme Alaçatı bölgesi üst seviyede restoran ve butik otelleri ile yerli yabancı sosyetenin tercihi olmuştur. Alaçatı merkeze 7 km olup dünyanın  ikinci önemli sörf merkezidir. Alaçatı sörf merkezi ndeki okullardan hocalar eşliğinde sörf yapma imkanınız vardır. LABRANDA PRINCESS OTEL Alaçatı nın en popüler otelidir. Çeşmeye özgü taş yapıları ile şirin bir kasaba havası veren Alaçatı taş evleri ayrı mistik bir hava vermektedir.   Ekonomik tatil yapmak isteyenler için bir çok Çeşme  pansiyon alternatifleri vardır, oda kahvaltı veya yarım pansiyon hizmet veren şık , temiz, modern pansiyonalar genelde Çeşme şehir merkezindedir.  Alsero Tur tatil danışmanları sizlere Çeşme otel fiyatları hakkında yardımcı olurlar.
Çeşme limanı lüks yatları ve birbirinden şık balık restoranları , kafeteryaları ile meşhurdur. Çeşme limanından her gün Yunanistan Sakız Adası turları için feribot kalkmaktadır, günü birlik Yunanistan ada turu da fena olmaz hani. Çeşme Kalesi 1508 yılında Osmanlı sultanı 2 ci Beyazıt tarafından yaptırılmıştır, Kale içindeki müze ve kale görülmeye değerdir. Kaleden sonra çarşı içine giriş eski Kiliseyi geçince Meşhur sakızlı dondurma ve naturel meyve aromalı çeşme dondurması nı mutlaka tatmalısınız. Ilıca bölgesi şehre 5 km olup  lüks Ilıca otelleri ve ekonomik Ilıca otelleri olarak her ekonomiye uygun tatil yapabilirsiniz. Ilıca plajı çok ince kumu berrak turkuaz denizi ile meşhurdur.
Ildırı köyü merkeze 20 km mesafede olup burada antik Ionia şehirlerinden biri olan  Erythrai antik şehir vardır. Tarihi sevenler için ve günümüzün TV dizilerini sevenler için görülmesi gereken yerdir. FATMAGÜLÜN SUÇU NE dizisi burada çekilmiştir. Çeşme otelleri herşey dahil , yarım pansiyon,  oda kahvaltı veya tam pansiyon hizmet vermektedir.

Tüm mutfakları barındıran restoranları ve kafeleri ile de midenize hitap etmektedir. Özellikle merkezde yan yana bulunan yeme içme mekânları sayesinde, bugün ne yesem derdinden tamamen kurtuluyorsunuz. Bildiğiniz gibi Çeşme Kumrusu  çok meşhurdur  yalnız bu kumru, bildiğiniz kuş cinsi değil, tam tersi bir yemek çeşididir. Aslında, sandviç ya da Ayvalık tostu benzeri de denilebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, “kumru” nun ekmeğidir. Çeşme’ deki kumrucular tarafından da oldukça başarılı bir şekilde lanse edilen bu Ege lezzeti, özellikle turistlerin büyük ilgisini çekmektedir.
Çeşme gece hayatı İstanbul ve İzmir sosyetesinin vazgeçemediği mekanlarla ve Dalyan bölgesi birbirinden şık balık restoranlarında Ege mezeleri ile Rakı Balık yapılacak ender yerlerdendir.

Çeşme’ de geçirilecek bir tatilin her anı kıymetlidir zira Egenin sıcak kanlı insanları ile birliktesinizdir. Ege insanı, iklimi gibi sıcak ve samimidir. Büyük şehirlerin çalışma hayatları dolayısıyla iyice soğuyan ortamına nazaran, Çeşme’nin sıcak kültürü sizin de hoşunuza gidecektir. Kısacası, Çeşme, gerek gündüzü gerekse gecesi ile sürekli orada olmayı arzu edeceğiniz bir yer haline gelecektir.