Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Fethiye

Fethiye, Fethiye OtelleriFethiye Hakkında

Yeşil Fethiye, çam ağaçları ile her yeri saran mis kokusu Fethiye’yi oluşturur, daha adım atarken dağların arasında kalan küçük ama ferah bu tatil beldesini benimsersiniz. Doğa ve deniz tutkunları için irili ufaklı koyları, kumsalları, adaları, sıcak iklimi ve bereketli toprakları ve Toros ların yeşil çam ormanlarının görüntüsü ile benliğinizde yer edinir Fethiye, her tatil beldesinde aldığınızdan daha fazla tat alırsınız, daha küçük ve sevimli oluşunun etkisi vardır bunda. Özellikle yaz döneminin en sıcak günlerinde yoğun talep nedeniyle otel ya da tatil köyünde ekonomik tatil için Fethiye otelleri erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak için Alsero Tur sizlere yardımcı olacaktır .

Fethiye gezilecek yerleri ile sizler birçok imkan tanır. Bu imkanlar arasında Fethiye merkezinde bulunan tarihi yerlerden bazılarını görebilirsiniz. Örneğin Fethiye manzarasının en güzel görüldüğü yerlerden biri olan Amyntas Kral mezarlığı, hem tarihe tanık eden yerlerden biridir hem de manzaraların en güzelini görebileceğiniz alanlardan biridir. Ekonomik tatil yeri olarak da adlandırılan Fethiye Hisarönü ile eğlencede ve gece hayatında etkiliyken, Ölüdeniz ,  Çalış plajı ve Belcekız  denize girilebilecek en güzel yerlerdendir. Ölü denize ulaşım kendi aracınızla gitmenin yanı sıra araç kiralayabilir ya da dolmuşlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Fethiye Ölüdeniz otelleri  her tatilcinin hayallerini süsleyen harika doğa güzelliği içinde rüya gibi bir tatil sunmaktadır. Ovacık otelleri haricindeki bölgelerdeki bir çok Fethiye otelleri denize sıfır dır.  Ölüdenizden sonra Merkeze yakın birçok orta sınıf otelin yer aldığı  Çalış plajı otelleri yerli ve yabancı turistlerin tercih ettikleri bölgedir.  Fethiye otelleri detayları hakkında  Alsero Tur dan gerekli bilgiyi alabilirsiniz
Fethiye Akdeniz iklimine sahiptir  yazın ortalama sıcaklığı 30° C. Zaman zaman yağışlı geçen kış aylarında ise bu değer 12- 14° C dolayında olup kışın deniz suyu sıcaklığı da 17 C civarında olur.
Her hafta Salı günleri kurulan halk pazarında çiftçi üreticiler ürünlerini sergiler, çok ucuz olan bu Pazar gerçekten de görülmeye değer. İlçedeki alışveriş merkezlerinde Paspatur Çarşısında  halı, deri, kuyum, tekstil ve diğer hediyelik eşya mağazalarıyla yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır.
Dalaman Havalimanına 50 km olması uçak ile ulaşım talebini artırıyor. Doğal limanı ve marinası yatçılar için bütün olanaklara sahip. Fethiye’nin 36 km yakınındaki Göcek Koyu ve marinaları da son yıllarda Akdeniz  yatçılarının en gözde uğrak yerleridir.  Fethiye yat turları gerek yerli gerekse yabancı turistlerin en çok rağbet ettikleri turlardır, günü birlik tekne turları veya haftalık tekne turları olarak tercih edilmektedir.
Fethiye herşey dahil oteller, yarım pansiyon oteller, oda kahvaltı hizmet veren oteller gibi talebinize göre bir çok alternatif vardır.

Eşen Yaylasından başlayarak Toros Dağlarının güneybatısı çam ormanları ile kaplıdır. Bu dağların yüksekliği 2000 mt ye kadar ulaşır. Dağların yamaçlarında, çam ağaçlarının yanı sıra kekik,  ada çayına, turunçgiller, Günlük (Sığla) ağaçlarına kadar binlerce bitki zengin bir flora örtüsü Fethiye’nin ayrı bir özelliğidir.

Bölgede tahmini 1000 hektarlık bir alanı kaplayan Günlük ormanı ideal bir kamp ve piknik alanıdır. Günlük (Sığla) ağaçlarının reçineye benzer yağı eczacılık ve kozmetik sanayiinde kullanılmaktadır
Fethiye gezilecek yerleri ile sizler birçok imkan tanır. Bu imkanlar arasında Fethiye merkezinde bulunan tarihi yerlerden bazılarını görebilirsiniz. Örneğin Fethiye manzarasının en güzel görüldüğü yerlerden biri olan Amyntas Kral mezarlığı, hem tarihe tanık eden yerlerden biridir hem de manzaraların en güzelini görebileceğiniz alanlardan biridir. Ekonomik tatil yeri olarak da adlandırılan Fethiye Hisarönü ile eğlencede ve gece hayatında etkiliyken, Ölüdeniz , Çalış plajı  ve Belcekız ile denize girilebilecek en güzel yerlerden birine sahiptir. Çalış otelleri ekonomik olup orta halli ailelerin tercih ettikleri bölgedir. Ölü denize kendi aracınızla gitmenin yanı sıra araç kiralayabilir ya da dolmuşlarla ulaşım sağlanabilmektedir.
Erken rezervasyon ile bu tatil cennetinin bir köşesinde sizlerde yerinizi ayırtın. Alsero Tur olarak tatil sezonu geldiğinde rahatça konaklayabileceğiniz Fethiye de sizlere iyi tatiller dileriz..

 

Fethiye Bölgesi Otelleri (41)

Çalış Ölüdeniz Göcek Hisarönü

12
<< ÖncekiSonraki >>Sayfa 1/ 2